Huviringid

PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOLI HUVIRINGID 2016/17

RINGI NIMETUS JUHENDAJA KLASSID NÄDALAPÄEV AEG KOHT
1. Majandusõpe Piret Karu 1.a klass Esmaspäev 4.tund kab.1-13
2. Majandusõpe Piret Karu 1.b klass Reede 5.tund kab. 1-13
3. Majandusõpe Piret Karu 1.c klass Neljapäev 2.tund kab. 2-11
4. Majandusõpe Piret Karu 4.a klass Esmaspäev 5.tund kab. 2-6
5. Majandusõpe Piret Karu 4.b klass Kolmapäev 5.tund kab.2-7
6. Loovusring Kriste Talving 5.- 6.klass Esmaspäev 6.tund kab.2-16
7. Lugemispesa Helvi Põder 1.-4.klass Reede 6.tund kab.2-10
8. Lugemispesa Liliana Kester 1.-4.klass Reede 6.tund kab. 2-10
9. Mudilaskoor Anne Uusna 1.-4.klass Teisipäev 6.tund aula
Neljapäev 6.tund aula
10. Lastekoor Anne Uusna 5.-9.klass Teisipäev 7.tund aula
Kolmapäev 7.tund aula
11. Solistiõpe Anne Uusna 5.-9.klass Esmaspäev 7.tund aula
12. Loovusring Eve Hirvela 5.-8.klass Kolmapäev 2x kuus 7.tund aula
13. Loovusring Mare Hallop 6.-9.klass Reede 6.tund kab.
14. Spordiring Ludmilla Vaik 7.-9.klass Teisipäev 7.tund võimla
15. Meediaring Marje Vaan 6.-8.klass Kolmapäev 2xkuus 7.tund huvijuhi kab.
16. Näitering Tiiu Maide 1.klass Kolmapäev 6.tund aula
17. Näitering Tiiu Maide 2.-4.klass Esmaspäev 6.tund aula
18. Kunstiring Kadi Rinaldo 1. klass Esmaspäev 5.tund kab. 2-4
19. Kunstiring Kadi Rinaldo 2.-4.klass Neljapäev 6.tund kab. 2-4
20. Akordioniansambel Reet Nurming 1.klass muusikakool
21. Informaatika Väino Tuisk 7.a grupp 2 Esmaspäev 1.tund arvutiklass
22. Informaatika Väino Tuisk 7.b grupp 2 Esmaspäev 7.tund arvutiklass
23. Informaatika Väino Tuisk 8.a grupp 1 Kolmapäev 7.tund arvutiklass
24. Informaatika Väino Tuisk 8.b P Esmaspäev 6.tund arvutiklass
25. Informaatika Väino Tuisk 7.a grupp1 Neljapäev 2.tund arvutiklass
26. Informaatika Väino Tuisk 7.b grupp 1 Neljapäev 1.tund arvutiklass
27. Huvitav keemia Merike Ehapalu 8.-9.klass Kolmapäev 7tund
28. Matemaatika Heili Ago 5.-6.klass Kolmapäev 7 tund kab.2-3
29. Huvitav loodus Ele Jaanimägi 7.-9. klass Kolmapäev 7.tund kab.1-5
30. Robootika Väino Tuisk 2.-4. klass Neljapäev 7.,8.tund arvutiklass
31. Programmeerimine Anne Kaare 1.a klass Reede 5.tund arvutiklass
32. Programmeerimine Anne Kaare 1.b klass Reede 2.tund arvutiklass
33. Programmeerimine Anne Kaare 1.c klass Neljapäev 5.tund arvutiklass
34. Karjääriõpe Pille Tahker 6.a klass Reede 4.tund aula
35. Karjääriõpe Pille Tahker 7.a klass Reede 5.tund aula
36. Karjääriõpe Pille Tahker 8.a klass Reede 3.tund aula
37. Karjääriõpe Kaire Teemägi 6.b klass Reede 4.tund aula
38. Karjääriõpe Kaire Teemägi 7.b klass Reede 5.tund aula
39. Karjääriõpe Kaire Teemägi 8.b klass Reede 3.tund aula
40. Kooli ajaleht Eda Käsper 6.-9.klass pidev kab.1-13