Hoolekogu

HOOLEKOGU KOOSSEIS 2015 – 2016 õppeaastal
Kinnitatud 30.10.2015 hoolekogu koosolekul

Hoolekogu protokollid 

 NIMI Esindaja E-post
Jelena Nazarova kooli pidaja esindaja jelena.nazarova@gmail.com
Hanna Kriiska vilistlaste esindaja hannakriiska@gmail.com
Pille Peetsalu

 

lastevanemate esindaja,
hoolekogu esimees
pille.peetsalu@gmail.com
Olari Miiter lastevanemate esindaja,
hoolekogu aseesimees
olari.miiter@gmail.com
Diana Veskimägi lastevanemate esindaja,
hoolekogu sekretär
 dianaveskimgi@gmail.com
Maarja Täht õpilasesinduse esindaja
Leho, Lepp lastevanemate esindaja leholepp@hotmail.com
Marge Lumisalu lastevanemate esindaja margelumisalu@gmail.com
Irma Vaher lastevanemate esindaja irmavrvr@gmail.com
Ilona Taal lastevanemate esindaja Iloona6@hot.ee
Jane Tamm vilistlaste esindaja mitt.jane@gmail.com
Merle Lange lastevanemate esindaja merlelange3@gmail.com
Heda Piiriste lastevanemate esindaja heda@pkr.ee
Külli Post lastevanemate esindaja post.kylli@gmail.com
Tiia Ots lastevanemate esindaja pinus000@gmail.com
Eve Hirvela õppenõukogu esindaja evehirvela@hot.ee
Pille Õis õppenõukogu esindaja pilleois@hot.ee
Tiiu Maide õppenõukogu esindaja tiiumaide@gmail.com